Naše pobočky Kontaktujte nás

Kariéra

Popis pozice

DOMNÍVÁTE SE ŽE MÁTE OBCHODNÍ TALENT A RÁDI HLEDÁTE NOVÉ VÝZVY?
HLEDÁTE PRACOVNÍ A OSOBNÍ NEZÁVISLOST A LÁKÁ VÁS PRÁCE V REALITÁCH?
CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT, ALE NEVÍTE JAK NA TO?

Ozvěte se nám!

Právě teď Vám nabízíme šanci osamostatnit se a začít budovat svou kariéru na realitním trhu.

STAŇTE SE REALITNÍM MAKLÉŘEM!

Náplň vaší práce bude:

  • Aktivní získávání nových zákazníků
  • Prohlídky nemovitostí
  • Zprostředkování prodeje
  • Podílení se na rozvoji značky a marketingu společnosti

Požadavky

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • zkušenosti z oblasti financí, pojišťovnictví nebo realit jsou výhodou, nikoliv však podmínkou!
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikační a organizační schopnosti
  • časová flexibilita a samostatnost
  • ŘP sk. B + vlastní automobil

... ale hlavně obchodního ducha a chuť si vydělat!

Benefity

Nabízíme vám velice atraktivní práci v jednoznačně nejperspektivnější oblasti obchodu!

  • nadstandardní finanční ohodnocení založené na dosažených výsledcích, nástupní ohodnocení je dohodou
  • komplexní vstupní zaškolení a další pravidelné vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu a absolutní osobní nezávislost
  • právní servis a poradenství